W SBL czeka na ciebie:

  • codziennie kilka godzin wypełnionych intensywną modlitwą, uwielbieniem Boga i nauczaniem Słowa
  • ponad 20 tematów obejmujących kluczowe zakresy chrześcijańskiego życia i służby, ułożonych w bloki tematyczne:
  • Fundament Słowa Bożego
  • Ewangelizacja
  • Apostolski fundament
  • Manifestacje mocy Bożej
  • Wiara i uwielbienie Boga
  • Chrześcijanin w świecie
  • Kultura Królestwa
  • Wstawiennictwo
  • grono doświadczonych nauczycieli od lat działających w darach służb, wykonujących pracę zakładania i budowania kościołów, jak również funkcjonujących w przełamujący sposób na płaszczyźnie zawodowej
  • indywidualna usługa gości z Polski i zagranicy, którzy odwiedzają Kościół Chwały
  • udział w codziennej pracy lokalnego kościoła, nauka ewangelizacji, usługiwania w modlitwie uzdrowienia i uwolnienia oraz nauka funkcjonowania w służbie w ramach organizacji szkoły.

Szkoła Bożych Liderów to stacjonarna szkoła biblijna, w której zajęcia odbywają się codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-12.00 przez cztery miesiące.

To czas wypełniony nie tylko nauczaniem, ale również modlitwą, uwielbieniem Boga, wspólnotą chrześcijan. Poza regularnymi zajęciami Szkoły studenci mają sposobność brać udział w codziennym życiu lokalnego kościoła i jego służbach, mogą bezpośrednio uczyć się zasad funkcjonowania w przebudzeniu, z bliska obserwować różne aspekty pracy w kościele i aktywnie uczestniczyć w ewangelizacji ulicznej oraz indywidualnej.

Każdy absolwent SBL-u otrzymuje dyplom ukończenia stacjonarnej szkoły biblijnej.

Podejmij wyzwanie, które zmieni Twoje życie.

Zapraszamy!

Plan roku szkolnego:

  • 2.03.2020 – Inauguracja VIII edycji SBL
  • 26.06.2020 – Uroczystość zakończenia VIII edycji SBL

Przerwy świąteczne:

  • 10.04-14.04.2020 – Wielkanoc
  • 1.05-3.05.2020 – Weekend majowy
  • 11.06-14.06.2020 – Długi weekend

Plan dnia:

  • 8:00-9:00 – Modlitwa i uwielbienie
  • 9:00-9:50 – I wykład
  • 9:50-10:00 – Przerwa
  • 10:00-10:50 – II wykład
  • 10:50-11:10 – Długa przerwa
  • 11:10-12:00 – III wykład